su arıtma
Kullanıcı Adı:
Parola:
 Giriş 

Tüm Haberler

15.10.2019- MC Çelik Su Arıtma Sistemleri Tercihini True SAS''tan Yana Kullandı !
İstanbul''da faaliyet gösteren MC Çelik Su Arıtma, Müşteri Takibi, Bakım Takibi ve Servis Takibi işlemleri için True SAS Otomasyonu seçti.


11.09.2019 - Çetin Su Arıtma True SAS ailesine katıldı !
Su arıtma sektörünün Hatay’da hizmet veren arıtma firmalarından Çetin Su Arıtma Servis İşlemleri, Bakım Takibi ve Ticari işlemlerini True SAS ile yürütmeye karar verdi.


10.09.2019 - Pekşen Su Arıtma True SAS’ı Tercih etti !
Arıtma sektörünün Hatay bölgesi firmalarından Pekşen Su Arıtma Bakım Takibi, Servis İşlemleri ve Ticari işlemlerini True SAS ile takip etmeye karar verdi.


09.09.2019 - Şahin Su Arıtma True Kullanmaya karar verdi.
Hatay’da faaliyet göstermekte olan Şahin Su Arıtma bakım takibi, servis işlemleri ve ticari işlemleri için True SAS programını tercih etti.


17.05.2019 Royal Green-Ümit Atmaca True SAS Dedi !
Arıtma sektörünün seçkin firmalarından ROYAL GREEN SU ARITMA SİST. SAN.TİC. LTD. ŞTİ. verdiği hizmetleri True SAS ile yürütmeye karar verdi.


02.04.2019-Hd Arıtma Teknolojileri Medya Paz.Ltd.Şti. True Sas''ı seçti.
HD ARITMA TEKNOLOJİLERİ MEDYA PAZ.LDT.ŞTİ. Samsun'da müşterilerine kaliteli hizmetlerinin devamı için otomasyon çalışmalarında SAS BASIC V8''i tercih etti.


02.04.2019- Arzu Şimşek - Aqua Marmara Su Arıtma Sistemleri True Sas kullanmaya karar verdi.
Su arıtma sektörünün İstanbul ve çevre bölgelerinde hizmet eden arıtma firmalarından ARZU ŞİMŞEK-AQUA MARMARA SU ARITMA SİSTEMLERİ tüm şirket otomasyon süreç ve işlemlerini SAS BASIC V8 ile yürütmeye karar verdi.


14.03.2019- Arvetek Su Arıtma Sistemleri True SAS Ailesine Katıldı
14.03.2019 İzmir''de faaliyet gösteren arıtma firmalarından Arvetek Su Arıtma Sistemleri Bakım Takibi ve Servis işlemleri için True SAS''ı tercih etti.


17.01.2019- Earn & Save Group True SAS kullanmaya karar verdi !
Arıtma sektörünün İstanbul bölgesi firmalarından EARN & SAVE GROUP Teknik Servis, Bakım Takibi, Araç Depo Takibi Ön Muhasebe işlemlerini True SAS ile yürütmeye karar verdi.


27.12.2018 - Eralp Arıtma Sistemleri True SAS ailesine katıldı !
Sektörün köklü firmalarında Eralp Arıtma Sistemleri Bakım Takibi, Servis işlemleri, Pazarlama işlemleri, Araç Depo takibi ve Ön muhasebe işlemleri için True SAS kullanmaya karar verdi.


12.12.2018 Şifa-Su Su Arıtma Sistemleri True SAS''ı seçti !
Almanya'da faaliyet gösteren Şifa-Su Su Arıtma Sistemleri Bakım Takibi ve Servis İşlemleri için True SAS''ı seçti.


15.10.2018 Gurme Su Arıtma Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti True SAS’ı seçti !
Arıtma sektörünün seçkin firmalarından Gurme Su Arıtma Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti verdiği hizmetleri True SAS Basic ile yürütmeye karar verdi.


01.10.2018 Polatlar Ticaret Ltd. True SAS için Evet Dedi !
Arıtma sektörünün Kıbrıs'ta faaliyet gösteren seçkin firmalarından Polatlar Ticaret Ltd. bakım takibi, ve teknik servis ve ön muhasebe işlemlerini True SAS ile takip etmeye karar verdi.


25.09.2018 Aqua Mina True SAS kullanmaya karar verdi !
Sektörünün öncü markalarından Aqua Mina firması bakım takip işlemleri için TRUE SAS’ı seçti.


22.06.2018 Waterpower Su Arıtma Sistemleri TRUE SAS’ı seçti !
İzmir’de faaliyet göstermekte olan WATERPOWER SU ARITMA SİSTEMLERİ-İBRAHİM TUĞALTAY firması, bakım takibi işlemlerini True SAS ile takip etmeye karar verdi.


30.03.2018- Batı Su Arıtma Sistemleri San. Ve Tic Ltd. Şti. True SAS’ı Tercih etti !
İzmir bölgesinde faaliyet gösteren Batı Su Arıtma Sistemleri San. Ve Tic Ltd. Şti. Teknik Servis ve Ön Muhasebe takibi için True SAS’ı tercih etti.


28.03.2018- Akem Kimya ve Su Arıtma Sistemleri True SAS ailesine katıldı !
Sektörün köklü firmalarında Akem Kimya ve Su Arıtma Sistemleri Teknik Servis ve ön muhasebe takibi için True SAS kullanmaya karar verdi.


02.03.2018 Trakya Hyundai Su Arıtma True SAS Ailesine Katıldı !
Tekirdağ’da faaliyet göstermekte olan HYUNDAİ TRAKYA SU ARITMA SİST.-HABİBE GENÇ, bakım takibi, servis işlemleri ve ticari işlemlerini True SAS otomasyonda yürütecek.


13.02.2018 Naturel Grup True SAS ile ilerlemeye karar verdi !
Bursa ilinin seçkin firmalarından Naturel Grup bakım takibi işlemleri için True SAS programını tercih etti.


24.01.2018 Aquamatch Türkiye True SAS kullanmaya karar verdi !
Sektörünün öncü markalarından DENİZ SU VE ATIKSU ARITIM İNŞ. TİC. VE SAN. A.Ş firması bakım takip işlemleri ve teklif takibi için TRUE SAS’ı seçti.


29.12.2017 Günpa Su Arıtma Sistemleri True SAS’ı seçti !
Hatay ilinin seçkin firmalarından GÜNPA SU ARTIMA SİST. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Servis, bakım takibi ve ticari işlemlerini True SAS ile takip etmeye karar verdi.


28.11.2017 Sumax Su arıtma True SAS için Evet Dedi !
MERKEZ FİZİK SAĞLIK ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Bakım takibi ve senet takibi işlemlerini True SAS ile yürütmeye karar verdi.


20.10.2017- Aqua Tekno Önder Koç Ev Aletleri Tercihini True SAS’tan Yana Kullandı !
Arıtma sektörünün seçkin firmalarından Aqua Tekno Önder Koç Ev Aletleri verdiği hizmetlerde True SAS ile teknik servis işlemleri ve ticari otomasyonlarını takip etmeye karar verdi.


21.09.2017-Meka Evsel ve Endüstriye Su Arıtma Sistemleri True SAS Otomasyonuna Geçti !
Ankara'da faaliyet gösteren Meka Evsel ve Endüstriye Su Arıtma Sistemleri bakım takibi ve servis işlemlerini True SAS ile yürütecek.


23.08.2017- Softans Pazarlama Ticaret Arıtma ve Isıtma Sistemleri True SAS ile İlerlemeye Karar Verdi !
Arıtma sektörü GAZİANTEP Firmalarından SOFTANS PAZARLAMA TİCARET ARITMA VE ISITMA SİSTEMLERİ, Muhasebe, Servis İşlemleri ve Bakım Takip işlemleri için TRUE SAS kullanmaya karar verdi.


31.07.2017-Çınar Dayanıklı Tüketim Malları-Oğuzhan Baskan True SAS Ailesine Katıldı !
İzmir''de faaliyet gösteren ÇINAR DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI-OĞUZHAN BASKAN Firması Muhasebe ve Bakım Takip işlemlerini True SAS ile yürütecek.


05.06.2017-DOĞAN SU ARITMA True SAS'ı kullanmaya karar verdi !
Diyarbakır ilinin öncü su arıtma firmalarından DOĞAN SU ARITMA bakım takibi ve servis işlemlerini True SAS ile takip etmeye karar verdi.


17.05.2017- Ege Doğansel Group True SAS'ı tercih etti !
Datça'nın seçkin firmalarından EGE DOĞANSEL GROUP Teknik Servis,Bakım Takibi ve Cari Hareket işlemlerini True SAS ile yürütecek.


02.06.2017- Acarsu Arıtım Teknolojileri True SAS için evet dedi !
Gaziantep ilinin öncü firmalardan olan ACARSU ARITIM TEKNOLOJİLERİ - AYKUT ÇOLAK, servis işlemleri ve bakım takibi için True SAS ile yollarını birleştirdi.


08.05.2017 Aşçı Ticaret de True SAS ailesine katıldı !
Brita International Türkiye distribütörlüğü yapan AŞÇI TİCARET-ÖZGÜL AŞÇI Servis İşlemleri ve Bakım Takibi için True SAS kullanmaya karar verdi.


05.05.2017-Özkoç Su Arıtma True SAS kullanmaya karar verdi !
Arıtma sektörünün Van bölgesi firmalarından ÖZKOÇ SU ARITMA-ENES KOÇ Teknik Servis ve Bakım Takibi işlemleri için True SAS kullanmaya karar verdi.


14.03.2017 Ergin Su Arıtma Teknolojileri True SAS Otomasyonuna geçti !
ERGİN SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ-NAİM ERGİN True SAS ailesine katıldı. Bakım Takipleri ve Teknik Servis İşlemlerini artık True SAS ile takip edecek.


09.01.2017- Hedef Su Arıtma Sistemleri TRUE SAS'ı tercih etti !
Arıtma sektörünün öncü firmalarından HEDEF SU ART. SİST. HASAN HÜSEYİN KARAMAN tüm şirket otomasyonunu True SAS POWER ile yürütmeye karar verdi.


02.01.2017- Özalp Ltd. Şti. True SAS dedi !
Antalya bölgesinde faaliyet gösteren ÖZALP LTD. ŞTİ. Teknik Servis, Montaj ve Bakım Takibi işlemlerini True SAS ile yürütecek.


30.12.2016- Ensutech Su Arıtım Teknolojileri True SAS'ı tercih etti !
Bursa bölgesinde faaliyet gösteren arıtma sektörünün seçkin firmalarından ENSUTECH SU ARITIM TEKNOLOJİLERİ Bakım takibi ve Ticari işlemlerini True SAS ile takip etmeye karar verdi...


16.11.2016 - Burgucu Isı Sistemleri TrueSAS ailesine katıldı !
Bartın ilinin öncü firmalardan olan BURGUCU ISI SİSTEMLERİ İNŞAAT TAAHHÜT SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ, servis işlemleri ve bakım takibi için True SAS ile yoluna devam etmeye başladı.


01.11.2016-Merna Arıtım True SAS ile ilerlemeye karar verdi !
Arıtma sektörünün öncü firmalardan olan MERNA ARITM, servis işlemleri için True SAS ile yoluna devam etmeye başladı.


12.10.2016-Pınar Su Arıtma True SAS için evet dedi !
Arıtma sektörünün ORDU bölgesi firmalarından PINAR SU ARITMA, işlemleri için True SAS kullanmaya karar verdi.


13.10.2016-Talya Miray Su Arıtma Teknolojileri-Sevil Erdemir True SAS ailesine katıldı.
Su arıtma sektörünün Antalya bölgesi seçkin firmalarından TALYA MİRAY SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ-SEVİL ERDEMİR satış sonrası teknik servis işlemleri ve ticari otomasyonlarını True SAS ile takip etmeye karar verdi.


14.10.2016-Angstrom Mühendislik True SAS kullanmaya karar verdi !
Su arıtma sektörünün seçkin kuruluşlarından biri olan ANGSTROM MÜHENDİSLİK Teknik Servis takibi işlemlerini artık True SAS ile yürütecek.


06.10.2016-Antalya Arıtma True SAS'ı tercih etti !
Antalya bölgesinde faaliyet gösteren, su arıtma sektörünün seçkin firmalarından ANTALYA ARITMA Teknik Servis takibi ve Ticari işlemlerini artık True SAS ile yürütecek..


06.10.2016- AO Smith Teknolojileri True SAS'ı tercih etti !
Arıtma sektörünün öncü firmalarından olan AO SMİTH TEKNOLOJİLERİ A.Ş. bakım takibi ve teknik servis işlemlerini True SAS ile takip ediyor.


06.09.2016- Yunus Su Arıtma True SAS'ı tercih etti !
Ankara bölgesinde faaliyet gösteren arıtma sektörünün seçkin firmalarından YUNUS SU ARITMA Bakım takibi ve Teknik Servis işlemlerini True SAS ile takip etmeye karar verdi.


29.07.2016 - Aydın Teknik Arıtmada TrueSAS Ailesine Katıldı.
Türkiye''nin Aquamatch bayilerinden olan AYDIN TEKNİK ARITMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. satış sonrası servis işlemleri için True SAS ailesine katıldı.


27.04.2016- Suvari-Murat Aksoy'da True SAS dedi !
SUVARİ ARITMA SİSTEMLERİ-MURAT AKSOY Teknik Servis ve Bakım Takibi işlemlerini True SAS ile takip ediyor.


25.03.2016- Baysu Su Arıtma True SAS kullanmaya karar verdi !
Denizli bölgesinde faaliyet gösteren, arıtma sektörünün seçkin firmalarından BAYSU ARITMA SİS.İNŞ.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ Pazarlama, Satış, Teklif Takibi ve Teknik Servis işlemlerini True SAS ile takip etmeye karar verdi.


08.03.2016 - Öz Okyanus Yüksek Teknoloji True SAS otomasyonuna geçti !
Tekirdağ'ın seçkin firmalarından ÖZ OKYANUS SU ARITMA SİSTEMLERİ Ticari Otomasyon ve Teknik Servis takibi işlemlerini artık True SAS ile yürütecek.


08.02.2016 - SDS Satış Dağıtım True SAS Ailesine Katıldı !
SDS SATIŞ DAĞITIM Su Arıtma Teknolojileri konusunda dünyanın önde gelen firmaları arasında yer almak, öncü bir marka olmak için Teknik Servis takibi ve Ticari işlemlerini artık True SAS ile yürütecek..


01.02.2016- Nes Water True SAS kullanmaya karar verdi !
Arıtma sektörünün BURSA bölgesi firmalarından Nes Water Teknik Servis ve Bakım Takibi işlemleri için True SAS kullanmaya karar verdi.


08.01.2016 -Kebir Ticaret True SAS Ailesine Katıldı !
Arıtma sektörünün Bursa bölgesi firmalarından KEBİR TİCARET SU ARITMA - HAYRETTİN ORUÇ Teknik Servis, Bakım Takibi, Cari Hareketler, Stok Takibi, Kasa ve Banka Takibini True CRM ile yürütmeye karar verdi.


02.09.2015 - Askan Mühendislik True SAS ailesine katıldı.
Su arıtma sektörünün seçkin firmalarından olan ASKAN MÜHENDİSLİK PAZ. İTH. İHR. TİC. LTD. ŞTİ. Pazarlama, Teklif Takibi, Teknik Servis takibi işlemlerini True SAS ile yürütecek.


10.08.2015 - Aktüel Su Arıtma True SAS Dedi !!
Su arıtma sektörünün seçkin firmalarından olan AKTÜEL SU ARITMA SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Muhasebe ve Teknik Servis takibi işlemlerini True SAS ile yürütecek.


26.06.2015 - Fokus Water Su Arıtma Sistemleri True SAS ailesine katıldı.
FOKUS WATER EVSEL VE ENDÜSTRİYEL SU ARITMA SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. -SÜLEYMAN VATANKULU Teknik Servis, Muhasebe, Pazarlama ve Teklif Takip aşamalarını True SAS Power ile takip edecek.


12.06.2015 - Suvari Arıtma TrueSAS ve TrueMobil'i tercih etti.
SUVARİ ARITMA SİSTEMLERİ EBRU YÜKSEL Ömürlü Malzeme Takibi ve satış sonrası Teknik servis takibini True SAS ve TrueMobil ile takip etmeye başladı.


12.06.2015 - ARGE-SU True SAS ailesine katıldı !
Arıtma sektörünün Zonguldak bölgesi firmalarından ARGE-SU SU ARITMA VE SU ISITMA SİSTEMLERİ - SELAHATTİN ŞAHİN TOPÇU Teknik Servis, Bakım Takibi, Cari Hareketler, Stok Takibi, Kasa ve Banka Takibini True CRM ile yürütmeye karar verdi.


10.06.2015 - Fetih Su Arıtma TrueSAS dedi !
FETİH DAĞITIM VE PAZARLAMA, satış sonrası servis işlemlerini ve ömürlü malzeme takibini TrueSAS programı ile takip edecek.


09.06.2015 - Gülenerler Su Arıtma Teknik Servis ve Muhasebe Takibi için True SAS ailesine katıldı.
GÜLENERLER SU ARITMA VE GÜNEŞ ENERJİ SİST. - ALİ GÜLENER Ömürlü Malzeme Takibi, Teknik Servis Takibi, Stok Takibi, Cari Hareketler, Kasa Takibi, Banka Takibi, Çek ve Fatura işlemlerini True Programları ile yürütmeye karar verdi.


03.06.2015 - Yunuslar Su Arıtma True SAS'ı tercih etti !
Su arıtma sektörünün Karaman ve çevre bölgelerinde hizmet eden sektörünün seçkin firmalarından YUNUSLAR SU ARITMA MAKİNA İNŞ. TAR. GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. tüm şirket otomasyonunu True SAS Power ile yürütmeye karar verdi.


02.06.2015 - Eurolife, Pazarlama, Satış ve Ömürlü Malzeme Takibini True SAS ile takip ediyor.
EUROLIFE-AHMET BAŞKAN Pazarlama, Satış, Ömürlü Malzeme Takibi ve Stok Sayım işlemlerini True SAS ile takip ediyor.


29.05.2015 - HMK Ticaret True SAS Ailesine Katıldı !
Manisa'nın seçkin firmalarından HMK TİCARET- METİN KAZAK cihazların değişimi ve periyodik bakım takibi için Teknik Servis işlemlerini True SAS ile takip etmeye karar verdi.


28.04.2015-Tuna Su Arıtma'ya Su Arıtma Programı True'dan !
Adana'nın seçkin firmalarından TUNA SU ARITMA VE ENDÜSTRİYEL ÖLÇÜMLERİ Pazarlama, Satış, Teklif Takibi ve Teknik Servis işlemlerini True SAS ile takip etmeye karar verdi.


24.04.2015-Aquamil Su Arıtma True SAS kullanmaya karar verdi !
Arıtma sektörünün Lüleburgaz bölgesi firmalarından AQUAMİL SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ Teknik Servis, Bakım Takibi, Cari Hareketler, Stok Takibi, Kasa ve Banka Takibini True CRM ile yürütmeye karar verdi.


17.02.2015- Tekno Su Arıtma Sistemleri'de True SAS Dedi !
TEKNO SU ARITMA SİSTEMLERİ Stok Takibi, Cari Hareketler, Kasa Takibi, Banka Takibi, Çek ve Fatura işlemlerini True Programları ile yürütmeye karar verdi.


04.02.2015-Özsu Teknik Servis True SAS ailesine katıldı !
Aquamatch Türkiye'nin bayilerinden olan ÖZSU TEKNİK SERVİS VE TESİSAT satış sonrası servis işlemlerini ve Ticari Hareketlerini True SAS ile takip etmeye başladı.


14.01.2015-Meta Mühendislik Arıtma True CRM ailesine katıldı.
META MÜHENDİSLİK ARITMA KİMYA İNŞAAT SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Pazarlama, Teklif Takibi, Servis Takibi, Ticari işlemleri, Ömürlü Malzeme Takibi ve Proje Takibini True CRM ile yürütmeye karar verdi.


07.01.2015-Hyundai Su Arıtma True SAS kullanmaya karar verdi !
Arıtma sektörünün İzmir bölgesi firmalarından HYUNDAI SU ARITMA Ticari Hareketlerini, Teknik Servis ve Bakım Takibi işlemleri için True SAS kullanmaya karar verdi.


17.01.2011-ACG Arıtma Sistemleri True SAS'ı tercih etti.
Su arıtma sektörünün seçkim firmalarından olan ACG Su Arıtma Sistemleri, Teklif, Sipariş, Muhasebe ve Teknik Servis uygulamalarını True SAS ile takip etmeye karar verdi.


09.11.2009-Vatek Çevre True SAS'ı tercih etti.
Vatek Çevre Teknolojileri San.Tic.Ltd.Şti. Teknik Servis, Muhasebe, Pazarlama,Teklif Takibi ve Üretim Aşamalarını True SAS Ultimate ile takip edecek.


28.12.2009-Baysal Arıtma True SAS'ı tercih etti.
Baysal Arıtma Müh.San.Tic.Ltd.Şti. Teknik Servis, Muhasebe, Pazarlama ve Teklif Takip aşamalarını True SAS Power ile takip edecek.


13.11.2009 - Mavi Teknoloji True SAS'ı tercih etti.
Mavi Teknoloji Danışmanlık Tic.Ltd.Şti.(Osmo Su Sistemleri), Mehmet Erhan Beycan önderliğinde 2010 senesi yeni yapılanma işlemlerini True SAS Power ile takip edecek.


04.11.2014- Watergreen Su Arıtma True dedi !
WATERGREEN SU ARITMA Su Arıtma Teknolojileri konusunda dünyanın önde gelen firmaları arasında yer almak, öncü bir marka olmak için Teknik Servis takibi işlemlerini artık True SAS ile yürütecek..


28.10.2014- Yüksekova Su Arıtma''da True SAS dedi !
Arıtma sektörünün Hakkari bölgesi firmalarından YÜKSEK OVA SU ARITMA Teknik Servis, Bakım Takibi, Cari Hareketler, Stok Takibi, Kasa ve Banka Takibini True CRM ile yürütmeye karar verdi.


02.05.2014- Conax Su Arıtma'da True SAS dedi !
FRT SU ARITMA İNŞAAT TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İstanbul'da yüksek üretim ve stok kapasitesiyle müşterilerine kaliteli hizmetlerinin devamı için Pazarlama çalışmalarını True SAS ile takip etmeye karar verdi.


18.02.2014 - Star Su Arıtma Sistemleri True SAS ailesine katıldı !
Hatay 'ın seçkin firmalarından STAR SU ARITMA SİSTEMLERİ METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ Pazarlama çalışmalarını True SAS ile takip etmeye karar verdi.


13.11.2013 - HSA True SAS'ı tercih etti !
Arıtma sektörünün seçkin kuruluşlarından olan HSA Arıtma - Verteks Tekstil Gıda İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. teknik servis takibi için True SAS Kullanmaya başladı.


26.11.2013- BCT Su Arıtma Sistemleri True SAS'ı tercih etti !
Su arıtma sektörünün Bursa bölgesi seçkin firmalarından BCT İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. satış sonrası teknik servis işlemleri ve ticari otomasyonlarını True SAS ile takip etmeye karar verdi.


04.11.2013- Optus Su Arıtma Sistemleri True SAS ailesine katıldı !
İzmir bölgesinin seçkin firmalarından OPTUS MÜHENDİSLİK İNŞ.OTO.SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. Teknik Servis ve ticari otomasyonlarını True SAS ile takip edecek.


30.10.2013- Fair ATS Su Arıtma Sistemleri True SAS'ı tercih etti !
Antalya bölgesinde faaliyet gösteren, su arıtma sektörünün seçkin firmalarından FAİR ATS SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ, teknik servis, ticari işlemler ile Satış ve pazarlama takibini True SAS ile yürütecek.


31.08.2012- GPM Arıtma Sistemleri True SAS'ı tercih etti !
Ankara bölgesinde faaliyet gösteren arıtma sektörünün seçkin firmalarından GPM ARITMA SİSTEMLERİ TEKN.DAN.İNŞ.TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ Pazarlama, Satış, Teklif Takibi ve Teknik Servis işlemlerini True SAS ile takip etmeye karar verdi.


18.04.2013- Non Teknoloji True SAS Ailesine Katıldı !
Su arıtma sektörünün seçkin firmalarından NON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İÇ VE DIŞ TİC. Bakım takibi ve Teknik servis çalışmalarını True SAS ile takip etmeye karar verdi.


12.03.2013- BST Su Teknolojisi True SAS Ailesine Katıldı
Bursa bölgesinde faaliyet gösteren, arıtma sektörünün seçkin firmalarından BST SU TEKNOLOJİSİ MÜH. SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Müşteri Görüşmeleri, Ömürlü Malzeme Takibi ve Teknik servis takibini True SAS ile yürütecek.


30.01.2013- Best Water Su Arıtma True SAS Kullanmaya karar verdi !
BEST WATER SU ARITMA SİSTEMLERİ True SAS ailesine katıldı. Bakım Takipleri ve Teknik Servis İşlemlerini artık True SAS ile takip edecek.


01.11.2012- Cender Yüksek Teknoloji True SAS otomasyonuna geçti !
Artıma sektörünün lider kuruluşlarından olan CENDER YÜKSEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ A.Ş. Ticari Otomasyon ve Teknik Servis takibi işlemlerini artık True SAS ile yürütecek.


09.10.2012- Günpa Arıtma True SAS'ı tercih etti !
Hatay bölgesinde faaliyet gösteren, arıtma sektörünün seçkin firmalarından GÜNCE TİCARET ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ Müşteri Görüşmeleri, Ömürlü Malzeme Takibi ve Teknik servis takibini True SAS ile takip edecek.


21.09.2012- Semsu Arıtma True SAS Ailesine Katıldı !
Su arıtma sektöründe İzmir bölgesinde faaliyet gösteren SEMSU ARITMA CİHAZLARI REK.PAZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. Pazarlama çalışmalarını True CRM ile takip etmeye karar verdi.


17.09.2012- Farmet Su Arıtma True SAS Kullanmaya karar verdi !
İzmir''in seçkin firmalarında FARMET LTD. ŞTİ. Teknik Servis ve Ticari işlemlerini takip etmek için True SAS kullanmaya karar verdi.


05.09.2012- Arıtıcı True SAS'ı tercih etti !
İzmirin seçkin firmalarından ARITICI SU ARITMA CİHAZLARI DAĞITIM PAZARLAMA ORG.SAN ve TİC. LTD.ŞTİ. Pazarlama, Satış, Teklif Takibi ve Teknik Servis işlemlerini True SAS ile takip etmeye karar verdi.


28.08.2012- MC Group Hyundai SAS Ailesine Katıldı !
Arıtma sektörünün lider kuruluşlarından MC DAYANIKLI TÜKETİM MALL.İMALAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Teknik Servis, Cihaz Takibi, Ömürlü Malzeme Takibi, Stok Takibi işlemlerini True SAS ile yürütecek.


10.05.2012 - TAF Teknik Arıtma True SAS ailesine katıldı !
Su arıtma sektörünün seçkin firmalarından olan TEKNİK ARITMA MÜH.MÜŞ.HİZ.TAAH.TİC VE SAN.LTD.ŞTİ. Pazarlama, Teklif Takibi, Teknik Servis takibi işlemlerini True SAS ile yürütecek.


23.03.2012- Esli True SAS kullanmaya karar verdi !
Artıma sektörünün lider kuruluşlarından olan ESLİ ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER PAZARLAMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Antalya ofisinde Teklif takibi ve Teknik Servis takibi işlemlerini artık True SAS ile yürütecek.


02.02.2012- Alkali Su Arıtma Sistemleri True SAS ailesine katıldı !
Ankara bölgesinde faaliyet gösteren, arıtma sektörünün seçkin firmalarından ALKALİ SU ARITMA SİSTEMLERİ İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Müşteri Görüşmeleri, Ömürlü Malzeme Takibi ve Teknik servis takibini True SAS ile takip edecek.


30.01.2012- İnfo Group True SAS'ı tercih etti !
Su şartlandırma sektörünün seçkün kuruluşlarından olan İNFO KİMYEVİ MADDELER İMALAT PAZARLAMA VE DAN.TİC.LTD.ŞTİ, Satış, Sipariş, Bakım Anlaşmaları ve Servis işlemlerini True SAS ile takip edecek.


03.01.2012- Akar Arıtım True SAS ailesine katıldı !
Aquamatch Türkiye''nin seçkin bayilerinden olan AKAR İLERİ ARITIM TEKNOLOJİSİ İNSAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş satış sonrası servis işlemlerini True SAS ile takip etmeye başladı.


10.11.2011- Armes Arıtma True CRM ailesine katıldı !
ARMES ARITMA MEK.EKİP.SİST.İMAL.MONTAJ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. True CRM ailesine katıldı. Armes, teklif ve sipariş uygulamalarını artık True CRM ile takip edecek.


28.10.2011- Doruk Teknolojik Arıtma Sistemleri True SAS otomasyonuna geçti !
Aquamatch Türkiye''nin önde gelen bayilerinden olan Doruk Teknolojik Su Arıtım Ltd. Şti. Pazarlama, Teklif, Satış İşlemleri, Sipariş Takibi ve Teknik Servis Takibi İşlemlerini artık True SAS ile tek sistemde ve şubeleri ile online olarak yapıyor.


11.08.2011- Dinamik Su Arıtma Sistemleri True SAS'ı tercih etti !
Arıtma sektörünün seçkin kuruluşlarından olan Dinamik Su Arıtma Sistemleri Ltd. Şti. teknik servis takibi için True SAS Kullanmaya başladı.


01.07.2011- Petra Dayanıklı Tüketim Malları A.Ş. True SAS'ı Tercih etti !
Petra Dayanıklı Tüketim Malları A.Ş. satışını yaptığı su arıtma cihazlarının servis, montaj ve cihaz takibi için True SAS programını kullanmaya başladı.


31.05.2011- Hidroform Mühendislik True SAS kullanmaya karar verdi !
Su arıtma sektörünün seçkin kuruluşlarından biri olan HİDROFORM MÜH.ARITMA İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. şirket yazılım otomasyonu için True SAS kullanmaya karar verdi.


23.05.2011- Milenyum Arıtma True SAS'ı tercih etti !
Eskişehir'in seçkin kuruluşlarından MİLENYUM SU ENDÜSTRİ VE HAVACILIK GEREÇLERİ, Teknik Servis ve ömürlü malzeme takibi için True SAS kullanmaya karar verdi.


31.03.2011- Artem Su Arıtma ve Fitrasyon Sistemleri True SAS'ı tercih etti !
Su arıtma sektörünün Antalya ve çevre bölgelerinde hizmet eden sektörünün seçkin firmalarından ARTEM SU ARITMA VE FİLTRASYON SİSTEMLERİ TİC.LTD.ŞTİ. tüm şirket otomasyonunu True SAS Power ile yürütmeye karar verdi.


SAS TANITIM VİDEOSU
REFERANSLAR
su arıtma firma
SAS'DAN HABERLER
 • 15.10.2019- MC Çelik Su Arıtma Sistemleri Tercihini True SAS''tan Yana Kullandı !
  İstanbul''da faaliyet gösteren MC Çelik Su Arıtma, Müşteri Takibi, Bakım..devamı »


 • 11.09.2019 - Çetin Su Arıtma True SAS ailesine katıldı !
  Su arıtma sektörünün Hatay’da hizmet veren arıtma firmalarından Çetin Su..devamı »


 • 10.09.2019 - Pekşen Su Arıtma True SAS’ı Tercih etti !
  Arıtma sektörünün Hatay bölgesi firmalarından Pekşen Su Arıtma Bakım Takibi,..devamı »


 • 09.09.2019 - Şahin Su Arıtma True Kullanmaya karar verdi.
  Hatay’da faaliyet göstermekte olan Şahin Su Arıtma bakım takibi, servis..devamı »


 • 17.05.2019 Royal Green-Ümit Atmaca True SAS Dedi !
  Arıtma sektörünün seçkin firmalarından ROYAL GREEN SU ARITMA SİST. SAN.TİC...devamı »


 • 02.04.2019-Hd Arıtma Teknolojileri Medya Paz.Ltd.Şti. True Sas''ı seçti.
  HD ARITMA TEKNOLOJİLERİ MEDYA PAZ.LDT.ŞTİ. Samsun'da müşterilerine kaliteli hizmetlerinin devamı..devamı »


 • 02.04.2019- Arzu Şimşek - Aqua Marmara Su Arıtma Sistemleri True Sas kullanmaya karar verdi.
  Su arıtma sektörünün İstanbul ve çevre bölgelerinde hizmet eden arıtma..devamı »


 • 14.03.2019- Arvetek Su Arıtma Sistemleri True SAS Ailesine Katıldı
  14.03.2019 İzmir''de faaliyet gösteren arıtma firmalarından Arvetek Su Arıtma Sistemleri..devamı »


 • 17.01.2019- Earn & Save Group True SAS kullanmaya karar verdi !
  Arıtma sektörünün İstanbul bölgesi firmalarından EARN & SAVE GROUP Teknik..devamı »


 • 27.12.2018 - Eralp Arıtma Sistemleri True SAS ailesine katıldı !
  Sektörün köklü firmalarında Eralp Arıtma Sistemleri Bakım Takibi, Servis işlemleri,..devamı »


 • 12.12.2018 Şifa-Su Su Arıtma Sistemleri True SAS''ı seçti !
  Almanya'da faaliyet gösteren Şifa-Su Su Arıtma Sistemleri Bakım Takibi ve..devamı »


 • 15.10.2018 Gurme Su Arıtma Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti True SAS’ı seçti !
  Arıtma sektörünün seçkin firmalarından Gurme Su Arıtma Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti verdiği..devamı »


 • 01.10.2018 Polatlar Ticaret Ltd. True SAS için Evet Dedi !
  Arıtma sektörünün Kıbrıs'ta faaliyet gösteren seçkin firmalarından Polatlar Ticaret Ltd...devamı »


 • 25.09.2018 Aqua Mina True SAS kullanmaya karar verdi !
  Sektörünün öncü markalarından Aqua Mina firması bakım takip işlemleri için..devamı »


 • 22.06.2018 Waterpower Su Arıtma Sistemleri TRUE SAS’ı seçti !
  İzmir’de faaliyet göstermekte olan WATERPOWER SU ARITMA SİSTEMLERİ-İBRAHİM TUĞALTAY firması,..devamı »


 • 30.03.2018- Batı Su Arıtma Sistemleri San. Ve Tic Ltd. Şti. True SAS’ı Tercih etti !
  İzmir bölgesinde faaliyet gösteren Batı Su Arıtma Sistemleri San. Ve..devamı »


 • 28.03.2018- Akem Kimya ve Su Arıtma Sistemleri True SAS ailesine katıldı !
  Sektörün köklü firmalarında Akem Kimya ve Su Arıtma Sistemleri Teknik..devamı »


 • 02.03.2018 Trakya Hyundai Su Arıtma True SAS Ailesine Katıldı !
  Tekirdağ’da faaliyet göstermekte olan HYUNDAİ TRAKYA SU ARITMA SİST.-HABİBE GENÇ,..devamı »


 • 13.02.2018 Naturel Grup True SAS ile ilerlemeye karar verdi !
  Bursa ilinin seçkin firmalarından Naturel Grup bakım takibi işlemleri için..devamı »


 • 24.01.2018 Aquamatch Türkiye True SAS kullanmaya karar verdi !
  Sektörünün öncü markalarından DENİZ SU VE ATIKSU ARITIM İNŞ. TİC...devamı »


 • 29.12.2017 Günpa Su Arıtma Sistemleri True SAS’ı seçti !
  Hatay ilinin seçkin firmalarından GÜNPA SU ARTIMA SİST. İTH. İHR...devamı »


 • 28.11.2017 Sumax Su arıtma True SAS için Evet Dedi !
  MERKEZ FİZİK SAĞLIK ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Bakım takibi..devamı »


 • 20.10.2017- Aqua Tekno Önder Koç Ev Aletleri Tercihini True SAS’tan Yana Kullandı !
  Arıtma sektörünün seçkin firmalarından Aqua Tekno Önder Koç Ev Aletleri..devamı »


 • 21.09.2017-Meka Evsel ve Endüstriye Su Arıtma Sistemleri True SAS Otomasyonuna Geçti !
  Ankara'da faaliyet gösteren Meka Evsel ve Endüstriye Su Arıtma Sistemleri..devamı »


 • 23.08.2017- Softans Pazarlama Ticaret Arıtma ve Isıtma Sistemleri True SAS ile İlerlemeye Karar Verdi !
  Arıtma sektörü GAZİANTEP Firmalarından SOFTANS PAZARLAMA TİCARET ARITMA VE ISITMA..devamı »


 • 31.07.2017-Çınar Dayanıklı Tüketim Malları-Oğuzhan Baskan True SAS Ailesine Katıldı !
  İzmir''de faaliyet gösteren ÇINAR DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI-OĞUZHAN BASKAN Firması Muhasebe..devamı »


 • 05.06.2017-DOĞAN SU ARITMA True SAS'ı kullanmaya karar verdi !
  Diyarbakır ilinin öncü su arıtma firmalarından DOĞAN SU ARITMA bakım..devamı »


 • 17.05.2017- Ege Doğansel Group True SAS'ı tercih etti !
  Datça'nın seçkin firmalarından EGE DOĞANSEL GROUP Teknik Servis,Bakım Takibi ve..devamı »


 • 02.06.2017- Acarsu Arıtım Teknolojileri True SAS için evet dedi !
  Gaziantep ilinin öncü firmalardan olan ACARSU ARITIM TEKNOLOJİLERİ - AYKUT..devamı »


 • 08.05.2017 Aşçı Ticaret de True SAS ailesine katıldı !
  Brita International Türkiye distribütörlüğü yapan AŞÇI TİCARET-ÖZGÜL AŞÇI Servis İşlemleri..devamı »


 • 05.05.2017-Özkoç Su Arıtma True SAS kullanmaya karar verdi !
  Arıtma sektörünün Van bölgesi firmalarından ÖZKOÇ SU ARITMA-ENES KOÇ Teknik..devamı »


 • 14.03.2017 Ergin Su Arıtma Teknolojileri True SAS Otomasyonuna geçti !
  ERGİN SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ-NAİM ERGİN True SAS ailesine katıldı. Bakım..devamı »


 • 09.01.2017- Hedef Su Arıtma Sistemleri TRUE SAS'ı tercih etti !
  Arıtma sektörünün öncü firmalarından HEDEF SU ART. SİST. HASAN HÜSEYİN..devamı »


 • 02.01.2017- Özalp Ltd. Şti. True SAS dedi !
  Antalya bölgesinde faaliyet gösteren ÖZALP LTD. ŞTİ. Teknik Servis, Montaj..devamı »


 • 30.12.2016- Ensutech Su Arıtım Teknolojileri True SAS'ı tercih etti !
  Bursa bölgesinde faaliyet gösteren arıtma sektörünün seçkin firmalarından ENSUTECH SU..devamı »


 • 16.11.2016 - Burgucu Isı Sistemleri TrueSAS ailesine katıldı !
  Bartın ilinin öncü firmalardan olan BURGUCU ISI SİSTEMLERİ İNŞAAT TAAHHÜT..devamı »


 • 01.11.2016-Merna Arıtım True SAS ile ilerlemeye karar verdi !
  Arıtma sektörünün öncü firmalardan olan MERNA ARITM, servis işlemleri için..devamı »


 • 12.10.2016-Pınar Su Arıtma True SAS için evet dedi !
  Arıtma sektörünün ORDU bölgesi firmalarından PINAR SU ARITMA, işlemleri için..devamı »


 • 13.10.2016-Talya Miray Su Arıtma Teknolojileri-Sevil Erdemir True SAS ailesine katıldı.
  Su arıtma sektörünün Antalya bölgesi seçkin firmalarından TALYA MİRAY SU..devamı »


 • 14.10.2016-Angstrom Mühendislik True SAS kullanmaya karar verdi !
  Su arıtma sektörünün seçkin kuruluşlarından biri olan ANGSTROM MÜHENDİSLİK Teknik..devamı »


 • 06.10.2016-Antalya Arıtma True SAS'ı tercih etti !
  Antalya bölgesinde faaliyet gösteren, su arıtma sektörünün seçkin firmalarından ANTALYA..devamı »


 • 06.10.2016- AO Smith Teknolojileri True SAS'ı tercih etti !
  Arıtma sektörünün öncü firmalarından olan AO SMİTH TEKNOLOJİLERİ A.Ş. bakım..devamı »


 • 06.09.2016- Yunus Su Arıtma True SAS'ı tercih etti !
  Ankara bölgesinde faaliyet gösteren arıtma sektörünün seçkin firmalarından YUNUS SU..devamı »


 • 29.07.2016 - Aydın Teknik Arıtmada TrueSAS Ailesine Katıldı.
  Türkiye''nin Aquamatch bayilerinden olan AYDIN TEKNİK ARITMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. satış sonrası..devamı »


 • 27.04.2016- Suvari-Murat Aksoy'da True SAS dedi !
  SUVARİ ARITMA SİSTEMLERİ-MURAT AKSOY Teknik Servis ve Bakım Takibi işlemlerini..devamı »


 • 25.03.2016- Baysu Su Arıtma True SAS kullanmaya karar verdi !
  Denizli bölgesinde faaliyet gösteren, arıtma sektörünün seçkin firmalarından BAYSU ARITMA..devamı »


 • 08.03.2016 - Öz Okyanus Yüksek Teknoloji True SAS otomasyonuna geçti !
  Tekirdağ'ın seçkin firmalarından ÖZ OKYANUS SU ARITMA SİSTEMLERİ Ticari Otomasyon..devamı »


 • 08.02.2016 - SDS Satış Dağıtım True SAS Ailesine Katıldı !
  SDS SATIŞ DAĞITIM Su Arıtma Teknolojileri konusunda dünyanın önde gelen..devamı »


 • 01.02.2016- Nes Water True SAS kullanmaya karar verdi !
  Arıtma sektörünün BURSA bölgesi firmalarından Nes Water Teknik Servis ve..devamı »


 • 08.01.2016 -Kebir Ticaret True SAS Ailesine Katıldı !
  Arıtma sektörünün Bursa bölgesi firmalarından KEBİR TİCARET SU ARITMA -..devamı »


 • 02.09.2015 - Askan Mühendislik True SAS ailesine katıldı.
  Su arıtma sektörünün seçkin firmalarından olan ASKAN MÜHENDİSLİK PAZ. İTH...devamı »


 • 10.08.2015 - Aktüel Su Arıtma True SAS Dedi !!
  Su arıtma sektörünün seçkin firmalarından olan AKTÜEL SU ARITMA SİSTEMLERİ..devamı »


 • 26.06.2015 - Fokus Water Su Arıtma Sistemleri True SAS ailesine katıldı.
  FOKUS WATER EVSEL VE ENDÜSTRİYEL SU ARITMA SİSTEMLERİ SAN. VE..devamı »


 • 12.06.2015 - Suvari Arıtma TrueSAS ve TrueMobil'i tercih etti.
  SUVARİ ARITMA SİSTEMLERİ EBRU YÜKSEL Ömürlü Malzeme Takibi ve satış..devamı »


 • 12.06.2015 - ARGE-SU True SAS ailesine katıldı !
  Arıtma sektörünün Zonguldak bölgesi firmalarından ARGE-SU SU ARITMA VE SU..devamı »


 • 10.06.2015 - Fetih Su Arıtma TrueSAS dedi !
  FETİH DAĞITIM VE PAZARLAMA, satış sonrası servis işlemlerini ve ömürlü..devamı »


 • 09.06.2015 - Gülenerler Su Arıtma Teknik Servis ve Muhasebe Takibi için True SAS ailesine katıldı.
  GÜLENERLER SU ARITMA VE GÜNEŞ ENERJİ SİST. - ALİ GÜLENER..devamı »


 • 03.06.2015 - Yunuslar Su Arıtma True SAS'ı tercih etti !
  Su arıtma sektörünün Karaman ve çevre bölgelerinde hizmet eden sektörünün..devamı »


 • 02.06.2015 - Eurolife, Pazarlama, Satış ve Ömürlü Malzeme Takibini True SAS ile takip ediyor.
  EUROLIFE-AHMET BAŞKAN Pazarlama, Satış, Ömürlü Malzeme Takibi ve Stok Sayım..devamı »


 • 29.05.2015 - HMK Ticaret True SAS Ailesine Katıldı !
  Manisa'nın seçkin firmalarından HMK TİCARET- METİN KAZAK cihazların değişimi ve..devamı »


 • 28.04.2015-Tuna Su Arıtma'ya Su Arıtma Programı True'dan !
  Adana'nın seçkin firmalarından TUNA SU ARITMA VE ENDÜSTRİYEL ÖLÇÜMLERİ Pazarlama,..devamı »


 • 24.04.2015-Aquamil Su Arıtma True SAS kullanmaya karar verdi !
  Arıtma sektörünün Lüleburgaz bölgesi firmalarından AQUAMİL SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ Teknik..devamı »


 • 17.02.2015- Tekno Su Arıtma Sistemleri'de True SAS Dedi !
  TEKNO SU ARITMA SİSTEMLERİ Stok Takibi, Cari Hareketler, Kasa Takibi,..devamı »


 • 04.02.2015-Özsu Teknik Servis True SAS ailesine katıldı !
  Aquamatch Türkiye'nin bayilerinden olan ÖZSU TEKNİK SERVİS VE TESİSAT satış..devamı »


 • 14.01.2015-Meta Mühendislik Arıtma True CRM ailesine katıldı.
  META MÜHENDİSLİK ARITMA KİMYA İNŞAAT SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ...devamı »


 • 07.01.2015-Hyundai Su Arıtma True SAS kullanmaya karar verdi !
  Arıtma sektörünün İzmir bölgesi firmalarından HYUNDAI SU ARITMA Ticari Hareketlerini,..devamı »


 • 17.01.2011-ACG Arıtma Sistemleri True SAS'ı tercih etti.
  Su arıtma sektörünün seçkim firmalarından olan ACG Su Arıtma Sistemleri,..devamı »


 • 09.11.2009-Vatek Çevre True SAS'ı tercih etti.
  Vatek Çevre Teknolojileri San.Tic.Ltd.Şti. Teknik Servis, Muhasebe, Pazarlama,Teklif Takibi ve..devamı »


 • 28.12.2009-Baysal Arıtma True SAS'ı tercih etti.
  Baysal Arıtma Müh.San.Tic.Ltd.Şti. Teknik Servis, Muhasebe, Pazarlama ve Teklif Takip..devamı »


 • 13.11.2009 - Mavi Teknoloji True SAS'ı tercih etti.
  Mavi Teknoloji Danışmanlık Tic.Ltd.Şti.(Osmo Su Sistemleri), Mehmet Erhan Beycan önderliğinde..devamı »


 • 04.11.2014- Watergreen Su Arıtma True dedi !
  WATERGREEN SU ARITMA Su Arıtma Teknolojileri konusunda dünyanın önde gelen..devamı »


 • 28.10.2014- Yüksekova Su Arıtma''da True SAS dedi !
  Arıtma sektörünün Hakkari bölgesi firmalarından YÜKSEK OVA SU ARITMA Teknik..devamı »


 • 02.05.2014- Conax Su Arıtma'da True SAS dedi !
  FRT SU ARITMA İNŞAAT TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İstanbul'da yüksek üretim ve..devamı »


 • 18.02.2014 - Star Su Arıtma Sistemleri True SAS ailesine katıldı !
  Hatay 'ın seçkin firmalarından STAR SU ARITMA SİSTEMLERİ METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ..devamı »


 • 13.11.2013 - HSA True SAS'ı tercih etti !
  Arıtma sektörünün seçkin kuruluşlarından olan HSA Arıtma - Verteks Tekstil..devamı »


 • 26.11.2013- BCT Su Arıtma Sistemleri True SAS'ı tercih etti !
  Su arıtma sektörünün Bursa bölgesi seçkin firmalarından BCT İÇ VE..devamı »


 • 04.11.2013- Optus Su Arıtma Sistemleri True SAS ailesine katıldı !
  İzmir bölgesinin seçkin firmalarından OPTUS MÜHENDİSLİK İNŞ.OTO.SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ...devamı »


 • 30.10.2013- Fair ATS Su Arıtma Sistemleri True SAS'ı tercih etti !
  Antalya bölgesinde faaliyet gösteren, su arıtma sektörünün seçkin firmalarından FAİR..devamı »


 • 31.08.2012- GPM Arıtma Sistemleri True SAS'ı tercih etti !
  Ankara bölgesinde faaliyet gösteren arıtma sektörünün seçkin firmalarından GPM ARITMA..devamı »


 • 18.04.2013- Non Teknoloji True SAS Ailesine Katıldı !
  Su arıtma sektörünün seçkin firmalarından NON TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ İÇ VE..devamı »


 • 12.03.2013- BST Su Teknolojisi True SAS Ailesine Katıldı
  Bursa bölgesinde faaliyet gösteren, arıtma sektörünün seçkin firmalarından BST SU..devamı »


 • 30.01.2013- Best Water Su Arıtma True SAS Kullanmaya karar verdi !
  BEST WATER SU ARITMA SİSTEMLERİ True SAS ailesine katıldı. Bakım..devamı »


 • 01.11.2012- Cender Yüksek Teknoloji True SAS otomasyonuna geçti !
  Artıma sektörünün lider kuruluşlarından olan CENDER YÜKSEK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ A.Ş...devamı »


 • 09.10.2012- Günpa Arıtma True SAS'ı tercih etti !
  Hatay bölgesinde faaliyet gösteren, arıtma sektörünün seçkin firmalarından GÜNCE TİCARET..devamı »


 • 21.09.2012- Semsu Arıtma True SAS Ailesine Katıldı !
  Su arıtma sektöründe İzmir bölgesinde faaliyet gösteren SEMSU ARITMA CİHAZLARI..devamı »


 • 17.09.2012- Farmet Su Arıtma True SAS Kullanmaya karar verdi !
  İzmir''in seçkin firmalarında FARMET LTD. ŞTİ. Teknik Servis ve Ticari..devamı »


 • 05.09.2012- Arıtıcı True SAS'ı tercih etti !
  İzmirin seçkin firmalarından ARITICI SU ARITMA CİHAZLARI DAĞITIM PAZARLAMA ORG.SAN..devamı »


 • 28.08.2012- MC Group Hyundai SAS Ailesine Katıldı !
  Arıtma sektörünün lider kuruluşlarından MC DAYANIKLI TÜKETİM MALL.İMALAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Teknik..devamı »


 • 10.05.2012 - TAF Teknik Arıtma True SAS ailesine katıldı !
  Su arıtma sektörünün seçkin firmalarından olan TEKNİK ARITMA MÜH.MÜŞ.HİZ.TAAH.TİC VE..devamı »


 • 23.03.2012- Esli True SAS kullanmaya karar verdi !
  Artıma sektörünün lider kuruluşlarından olan ESLİ ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER PAZARLAMA SAN...devamı »


 • 02.02.2012- Alkali Su Arıtma Sistemleri True SAS ailesine katıldı !
  Ankara bölgesinde faaliyet gösteren, arıtma sektörünün seçkin firmalarından ALKALİ SU..devamı »


 • 30.01.2012- İnfo Group True SAS'ı tercih etti !
  Su şartlandırma sektörünün seçkün kuruluşlarından olan İNFO KİMYEVİ MADDELER İMALAT..devamı »


 • 03.01.2012- Akar Arıtım True SAS ailesine katıldı !
  Aquamatch Türkiye''nin seçkin bayilerinden olan AKAR İLERİ ARITIM TEKNOLOJİSİ İNSAAT..devamı »


 • 10.11.2011- Armes Arıtma True CRM ailesine katıldı !
  ARMES ARITMA MEK.EKİP.SİST.İMAL.MONTAJ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. True CRM ailesine katıldı. Armes,..devamı »


 • 28.10.2011- Doruk Teknolojik Arıtma Sistemleri True SAS otomasyonuna geçti !
  Aquamatch Türkiye''nin önde gelen bayilerinden olan Doruk Teknolojik Su Arıtım..devamı »


 • 11.08.2011- Dinamik Su Arıtma Sistemleri True SAS'ı tercih etti !
  Arıtma sektörünün seçkin kuruluşlarından olan Dinamik Su Arıtma Sistemleri Ltd...devamı »


 • 01.07.2011- Petra Dayanıklı Tüketim Malları A.Ş. True SAS'ı Tercih etti !
  Petra Dayanıklı Tüketim Malları A.Ş. satışını yaptığı su arıtma cihazlarının..devamı »


 • 31.05.2011- Hidroform Mühendislik True SAS kullanmaya karar verdi !
  Su arıtma sektörünün seçkin kuruluşlarından biri olan HİDROFORM MÜH.ARITMA İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ...devamı »


 • 23.05.2011- Milenyum Arıtma True SAS'ı tercih etti !
  Eskişehir'in seçkin kuruluşlarından MİLENYUM SU ENDÜSTRİ VE HAVACILIK GEREÇLERİ, Teknik..devamı »


 • 31.03.2011- Artem Su Arıtma ve Fitrasyon Sistemleri True SAS'ı tercih etti !
  Su arıtma sektörünün Antalya ve çevre bölgelerinde hizmet eden sektörünün..devamı »