su arıtma
Kullanıcı Adı:
Parola:
 Giriş 
True SAS Basic  
 
» Teknik Servisinizde pratik Yönetim
Satış sonrası servis hizmeti veren firmaların yoğun iş temposuna uygun olarak hazırlanmış programda, aynı ekranda tek tuş ile müşteri, cihaz ve geçmiş servis bilgisinin görülmesi sayesinde, acil ihtiyaç duyulan bilgilere basit ve hızlı bir şekilde ulaşılır.
 
» Bu Ekranı Çok Seveceksiniz
Ekip Takip Ekranı ile servis elemanlarının yapması gereken işler, bekleyen işler tek ekrandan gerçek zamanlı gözlemlenebilir. Bölgelere göre iş dağılımı, servis elemanlarının o an çalıştıkları, bitirdikleri ve henüz gitmedikleri iş durumu takip edilebilir. Ayrıca Ekip Takip Ekranın da günlere göre iş takip ekranları oluşturulması ile istenen her hangi bir günün yapılacak toplam iş sayısı ve bu işlerin ekiplere dağılımı görülebilir. Bu sayede gelecek günlerin iş planlamasının yapılması mümkün olur.

Müşterideki bütün cihazların durumunu bir bakışta görme imkânı sayesinde servise çıkan teknisyenlerin, malzeme açısından tedarikli olarak gittikleri müşteride bir defada problemleri gidermeleri ile işletmeye hız, zaman ve para kazandır.

Sahadaki teknisyenlerin; o gün gideceği işleri, bitirmiş olduğu işleri, o anda hangi müşteride ve semtte olduğunu, biten ve herhangi bir nedenden dolayı bekleyen işlerin tamamını aynı anda görülmesi sayesinde yöneticinin hızlı ve doğru karar verebilmesini sağlar.  
 
» Ömürlü Malzeme Satış Temposu Artıyor
Müşteri cihazlarında değişim süresi gelen sarf malzemelerin otomatik uyarısı ve toplu raporları alınabilir. Elde edilen kontrol ve iletişim gücü sayesinde sarf malzemesi satış temposu ve müşteri sadakati artırılır.  
 
» SAS Basic Bakımlarınızı Hatırlatsın
Servis bölümünde oluşturulan bakım anlaşmaları ile sözleşme fiyatı, özel maddeleri ve açıklamaları yazılabilir, sözleşmenin yazıcı çıktısı alınabilir, sözleşme gereği verilecek servis hizmetinin periyodik servis planı oluşturulup, bakım tarihleri geldiğinde otomatik uyarı mesajı vermesi sağlanabilir. Periyodik bakımlı müşterilerdeki olağan en büyük problem olan unutulma olaylarını ortadan kaldırır. Tek tuş ile o ay gidilmeyen bakımlı müşterilerin listesinden o gün gidilmesi gerekenleri iş programına alarak kullanıcıya kolaylık sağlar.   
 
» Müşteri Cihaz Bilgileri Elinizin Altında
Müşterilerde bulunan cihaz kayıtları yapılarak cihaz takibi yapabilir, Müşteri, Cihaz, Servis Fişi ilişkisi sayesinde bir cihazın ne zaman devreye alındığından, cihazın en sık yaptığı arızalara kadar gerekli bilgiler esnek raporlamalar ile takip edilebilir. Verilen servislerle ilgili tutulan bilgiler ışığında Arıza Analizleri bölümünden yapılan bütün çalışmaların haftalık, aylık ve yıllık olarak alınan raporları sayesinde ücretli, garantili, sözleşmeli gibi servis bilgilerin alınması ve ileriye yönelik planlar yapılması mümkün olmaktadır.
 
Müşterinin arızayı saat kaçta ve kim tarafından bildirmesinin yanı sıra bu arızaya hangi teknisyenin hangi gün ve saatte müdahale ettiğini, kaç dakikada arızanın giderildiğini ve sonucunun ne olduğunun raporları neticesinde, teknisyen, müşteri ve firmanız arasında çıkabilecek olası problemleri önler. Teknisyenlerin iki tarih arasındaki çalışmalarına göre verimlilik raporları hazırlanıp gerekli analizin yapılmasına olanak verir. Müşteri ve cihazların bölge kodlarına ve cihazların Marka, Model ve Kapasitelerine göre sınıflandırarak farklı servis ücreti uygulama kolaylığı sağlar. Herhangi bir cihazın kurulduğu günden itibaren hangi arızaları çıkardığı ve o cihaz üzerinde değiştirilen malzemelerin tümünün raporlarının alınmasına olanak verir. Eski arızaların detaylı analizleri ile arızalarda köklü çözümlere yönelme imkanı sağlar.  
 

True SAS Basic modül kapsamı
<Teknik Servis Yönetimi>

Ekip Takip, Ekip Yetkilendirme İşlemleri, Servis Fişi, Kullanılan Malzeme Takibi, Sistem (Cihaz) Kartı, Bakım Takibi, Ömürlü Malzeme Takibi, Garanti Takibi, Cari Kart, Yetkili Kişi Bilgileri, Personel Kartı, Günlük İş Takibi, Doküman Yönetimi, Sms, Mail, MRS ve Grafik RaporlarTekliflerden Haberler
True SAS, müşteri temsilcilerinin hazırladığı satış teklifleri ile ilgili bilgi ve onay için yöneticilere otomatik e-mail gönderir.