su arıtma
Kullanıcı Adı:
Parola:
 Giriş 

True Sas Standart

» Yeni Müşteriler Bulun

Aday Müşterilere ulaşmayı sağlayacak tele marketing faaliyetlerinin detaylı kayıt girişleri ile başlayan çalışmalar, artık sağlam bir alt yapıya sahiptir. Bu aşamadan sonra pazarlama ve satış süreçleri, SAS' ın verdiği kullanıcı dostu çalışma ortamı ile sürdürülür.


» Aktivitelerinizi izleyin
Müşteriler ile yapılanı her türlü kontak, görüşme ve tanıtımlar Aktivite Takip Ekranının üstün takip ve kontrol edici yapısı ile her şeyi kontrol altında tutulmasını sağlar. Yapılması gereken aktiviteler bu ekranda müşteri temsilcileri için açılmış kutucukların içinde tutulur. Böylece bu ziyaretleri planlayan yönetici, müşteri temsilcilerinin yapmaları gereken işleri görebilir ve yapılması gereken müşteri aktivitelerini, ilgili temsilciye verebilir. 
Ayrıca yeni aktiviteler, bekleyen aktiviteler, biten aktiviteler, randevular, aranacak müşteriler, teklif verilecekler müşteriler, ziyaret edilecek müşteriler gibi oluşturulan başlıklar altında da aktiviteler üzerinde tam kontrol sahibi olunur.


» Etkili iletişim kazandırır
SAS, müşterileri için özel pazarlama projeleri hazırlayan firmaların, proje takibi ihtiyacını tam olarak karşılayacaktır. Müşteriler ile ilgili ihtiyaç duyulabilecek her türlü bilginin programa girilmesinden sonra pazarlama faaliyetleri için gereken en güçlü araç iletişimdir. SAS, satışa hazır ürünlerin tanıtımı için gereken faks, mail, kısa mesaj gibi iletişim olanaklarını içinde barındırır. Bu sayede, belirlenen müşterileri grupları toplu tanıtım ve bilgilendirme yolu ile kampanyalardan haberdar edilebilir.

» Teklifler elinizin altında
SAS, pazarlama faaliyetleri devamında hızlı teklif hazırlığı ve takibi ile kullanıcıya bir bütünlük içinde çalışma ortamı sağlar. SAS içerisinde oluşturulan tekliflerin hangi temsilci tarafından oluşturulduğu, ne durumda oldukları, geçerlilik tarihleri ve bunlara benzer detayların girilebileceği alanlar olmakla birlikte oluşturulan teklifin maliyetini de anında hesaplama imkanı verir. Ayrıca tekliflerin satışa dönüştü, takipte, vazgeçildi, rakip sattı gibi bilgileri girilerek gerekli olacak analizler çıkarılabilir. SAS ile hazırlanan teklifler Word, Excel gibi programlara önceden hazırlanan teklif şablonları sayesinde çıktı alınabilir.  

True SAS Standart modül kapsamı

< Pazarlama İşlemleri, Satış Yönetimi, Teknik Servis Yönetimi >
Firma Bilgileri, Kişi Bilgileri, Aktivite Yönetimi, İş Planı/Randevu Takibi, Kampanya Yönetimi, Teklif Yönetimi, Prim Hesabı, Satış Hedefleri, Ürün Kartı, Sipariş İşlemleri, Personel Takibi, Doküman Yönetimi, Günlük İş Takibi, Mail, Fax, Sms
 
Ekip Takip, Ekip Yetkilendirme İşlemleri, Servis Fişi, Kullanılan Malzeme Takibi, Sistem (Cihaz) Kartı, Bakım Takibi, Ömürlü Malzeme Takibi, Garanti Takibi, Cari Kart, Yetkili Kişi Bilgileri, Personel Kartı, Günlük İş Takibi, Doküman Yönetimi, Sms, Mail, MRS ve Grafik Raporlar 

 

Stoklar için detaylı kayıt imkanı
Stok kartlarında Seri numarası, Lot numarası, Barkod uygulamaları ile detaylı ürün takibi yapılabilir.