su arıtma
Kullanıcı Adı:
Parola:
 Giriş 

True SAS Bilgi Otomasyonu 
 

True SAS Bilgi otomasyonunun, pazarlama, satış işlemleri, ticari uygulamalar ve teknik servis takibi gibi temel alt yapısını oluşturan özellikleri 1996 yılından başlayan çalışmalar ile şekillenmiş ve 2001 yılından itibaren arıtma sektörüne özel yazılım çalışmaları ile kullanıcılara yarar sağlayacak ve firma standartlarını yükseltecek şekilde tasarlanmıştır.


True SAS, sektörün yazılım ihtiyaçlarını en temel noktadan başlayarak ele alıp, en geniş kapsamlı çözümleri içinde barındırmasının yanında, firmaların gereksinimleri doğrultusunda yazılım ürünü satın almalarını sağlayan paket satış yöntemleri ile kullanıcı dostu bir ortam oluşturmuştur.

Tasarımında var olan özellikleri ve yetenekleri masa başında oluşan fikirlerle değil, sektördeki kullanıcıların beklentileri dikkate alınarak geliştirilmiş ve kullanıcılarının hedef yükselterek rakiplerinden bir adım önde olmalarına katkı sağlamıştır.

Bölümler arası pratik geçiş işlemleri (Teklif, Sipariş, Servis Fişi, İrsaliye, Fatura, v.b.),

 

Sadece tek bir ekranda müşteriye ait her bilgiye ulaşma imkanı (Aktiviteler, Yetkili Kişiler, Teklifler, Sistemler, Servisler, Cari Hareketler, Detaylı Ekstre, Dokümanlar, v.b.),

 

MS Office programları ile entegrasyon (Tekliflerin Word, Excel şablonları ile otomatik hazırlanması, e-posta mesajlarının dokuman olarak ilgili ekranlarda saklanması, v.b.)

 

.. gibi özellikleri ile kullanıcılara pratik çalışma ortamı sağlayan True SAS, sektördeki firmaların bütün yazılım ihtiyaçlarını karşılayan çözümler üretmektedir.

 

 

 

E-mail
e-mail mesajları aktivite detayı olarak kayıt edilebilir, teknik servis fişi olarak açılabilir veya müşteri kartına döküman olarak eklenebilir.